EMS protseduur

EMS protseduur, hind 35 €

Tõhus, tõstva effektiga näolihaste treening, saavutamaks nooruslikkust ja värskust oma näole.

Parim lihastreening näole!

Alates 25 eluaastast algab loomulik lihaste lõtvumisprotsess. Oma keha saame vormis hoida erinevate harjutuste ja lihastreeninguga. Aga ka näopiirkonnas lihastoonus ja lihasmass vähenevad.

Kuna näolihased asetsevad otse naha alla, siis on see meie välimuses näha – muutuvad näokontuurid, kujunevad kortsud, nahk kaotab elastususe.

Meie keha loomulik toiming on, et ilma väliste stiimuliteta edastab aju elektrilise impulsi lihastöö aktiveerimiseks. Impulss suunatakse konkreetse lihase närvi, millele järgneb lihase pinguldus ja lõdvestus.

EMS seade kasutab sama põhimõtet, edastades madalasageduslikke elektrilisi impulsse otse läbi naha. Need stimuleerivad närvikiude ja lihaseid ravitavas piirkonnas. Lihased ei saa aru, kas stimulatsioon tuleb ajust või Ems masina elektroodidest, mis on kinnitatud nahapinnale. Lihased reageerivad impulsile loomulikul teel, pinguldudes ja lõdvestudes.

Lisaks lihastreeningule stimuleerib EMS protseduurd piirkonna mikrotsirkulatsiooni ja lümfide drenaaži. Kõik toimed koos annavad parima tulemuse näo ja ka kaela ning dekoltee pinguldamiseks!

EMS-seade edastab madalasageduslikke impulsse otse läbi naha ning need stimuleerivad närvikiude ja lihaseid ravitavas piirkonnas. Lihased ei erista, kas stimulatsioon tuleb ajust või EMS seadme elektroodidest, mis on kinnitatud nahapinnale.

Lihased reageerivad impulsile loomulikul teel – pinguldudes ja lõtvudes. EMS-seade võimaldab imiteerida loomulikku lihaste kontraktsiooni ja lümfide drenaaži. Kõik toimed koos annavad parima tulemuse Sinu näo, kaela ja dekolteepiirkonna pinguldamiseks.

EMS-protseduuri iseloomustavad:

  • koheselt nähtav tulemus
  • nooruslikum välimus, täidlasem nahk
  • pinguldunud nahk
  • klaar ja pingevaba nägu
  • tugevamad lihased

Täiustamaks EMS-hoolduse tulemust, on soovitav teostada protseduure koos teemantlihvi ja / või mesoporatsiooniga.